Kategoriler Hakkımda
Yazı Eklenme Tarihi 11.12.2019
Yazar bilgisi Murat SARI

Murat SARI

mAyaNet Yazılım ve İnternet Hizmetleri firmasının kurucusu. 2006 yılında Gaziantep üniversitesi bilgisayar teknolojisi ve programlama bölümü mezunuyum. Mezun olduğum tarihten beri web tasarım ve bilgisayar programları hazırlıyorum. Antakya'da yaşıyorum.
Murat SARI

1986 yılında Ürdün'de doğdum. Şu anda ailemle birlikte Hatay Antakya'da yaşıyorum ve bundan keyif alıyorum.

 

2006 yılında mezun olduktan sonra mutlaka kendi işimi yapmalıyım diyerek web tasarım ve grafik tasarımı üzerine çalışmalara başladım. Çalışmaya başladığım ilk yazılım şirketinde uzun yıllar çalıştım. Burada çalışmak benim için çok keyifli ve çok öğretici oldu. İş hayatım için aldığım en iyi kararlardan birisiydi bu.

 

Daha iyi aldığım karar ise mAyaNet Yazılım ve İnternet Hizmetleri ünvanına sahip kendi iş yerimi açmak oldu. Eski çalıştığım firma ile de güçlerimizi birleştirerek çok iyi yazılımlara ve web projelerine imza attık. Gün geçtikçe mevcut projelerimizi güçlendiriyor ve yeni projeler üretmeye devam ediyoruz. 

 

mAyaNet yazılım'da web tasarım, windows yazılımları ve kurumsal bilişim danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Ayrıca kendi ürettiğimiz yazılımların satışını ve desteğini veriyoruz.

 

 

Yazılım hizmeti almak ya da Web sitesi yaptırmak mı istiyorsunuz?İşletmeniz için en uygun web sitesi ya da yazılım ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz.


Bana Ulaşın
Murat SARI, 2019 - Web tasarım hakkında bilgiler ve php ile ilgili örnek kodlar paylaşılmaktadır.